Föremål som liknar karmstolar barockstil
6110 Karmstolar
Ett par, Barockstil, sits och rygg i rotting
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
4263 Karmstolar
+ stolar, 2 + 4 delar, barockstil, tidigt 1900-tal
Såld: 100 kr
Såldes den 25 september 2023
9466 Karmstolar
Ett par, barockstil, rygghöjd: 114 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 31 juli 2023
7341 Karmstolar
Såld: 600 kr
Såldes den 3 april 2023
9321 Karmstolar
ett par, Barockstil
Såld: 100 kr
Såldes den 21 november 2022
3116 Karmstolar
Ett par, barockstil
Såld: 100 kr
Såldes den 15 augusti 2022
3233 Karmstolar
ett par, barockstil. Proveniens Västerås slott
Såld: 350 kr
Såldes den 25 april 2022
6063 Karmstolar
Ett par, Barockstil, Bast
Såld: 600 kr
Såldes den 11 oktober 2021
8202 Karmstolar
1 par+ 6 stolar, Barockstil, Ek/skinn
Såld: 600 kr
Såldes den 8 februari 2021